אירועים בשרון

גולש יקר,

מחפש שירות ומוצר מתאים עבורך ותישאר מעודכן בכל זמן
לחץ כאן להצטרפות לאתר לוקאל.


יש לך עסק / נכס ,

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת לביצוע אתר 'מותאם' טלפון נייד?

מלא פרטים ונחזור אליך.

פיראט האדום
יד חרוצים 10 כפר סבא. מיקוד:4464105

לוקאל local

חדשות מקומיות | אטרקציות | עסקים מקומיים | לוחות מקומיים | בעלי מקצוע

√ תוכן מקומי בעיר ובאזור תחת קורת גג אחת

√ חדשות מקומיות בפריסה אזורית לצד לוחות מקומיים, אינדקס עסקים, אטרקציות ומופעים מקומיים, קניות ועוד..


למה לוקאל?

√ בגלל השפעת עיתוני הרשת המקומית בפריסה ארצית.
√ בגלל מידע גולשים מקומי באתר 
לוקאל
√ בגלל אתר חדשות מקומי שבו הציבור קובע את סדר היום

 

אתר לוקאל ועיתוני הרשת המקומית בפריסה ארצית ועיתוני 'הקולים' ברמה המקומית.

אתר משפיע באופן מקומי בעיר, הבמה שלך להתעדכן ולעדכן בעיר.

כל תושב מקומי משפיע ומוזמן לעדכן ידיעה ולהגיב וכמו כן לנוגעים בדבר.

אתר לוקאל ועיתוני הרשת המקומית משקפים את סדר היום הציבורי המקומי.

המידע מתעדכן באתר LOCAL ובעיתוני הרשת המקומית בהתאם לצורך הציבורי.

יצירת קשר איתנו בדואר (יד חרוצים 10 כפר סבא), דואר אלקטרוני  וב- ווצאפ.


לתשומת לבך
:

אומנם אתר ללא צנזורה, אך האתר לא יפרסם מידע העשוי לגרום נזק כלשהו כלשון הרע או שהוא בניגוד לחוק.

רוצה חשיפה בזמן אמת ובאופן הבולט בעיר ובאזור ?

רוצה לפרסם ושכולם ידעו מיד !

שלח או עדכן באתר ואנו נדאג לשאר, כך תחשוף לכולם את השפעתך, 
באתר ובעיתוני 'הרשת המקומית' הפרוסה בכל עיר בארץ. 


ובשרון, בעיתוני הקולים; קול הכפר, קול הרצליה, קול רענן, הוד הכפר, קול ברמה ולב העיר.


העיתונים והאתר שלך ובשבילך.

להצטרפות למועדון לקוחות לחץ כאן

www.local.co.il

עקבו אחרינו גם בפייסבוק - לחץ כאן


לוקאל


תנאי שימוש


כללי
האתר מנוהל ע"י לוקאל אינטראקטיב בע"מ.

רחוב יד חרוצים 10 א.ת כפר סבא טל: 09-7634500.

הסכם למשלוח תכנים ושימוש באתרי לוקאל

הסכם זה מגדיר את התנאים החלים עליך בעת משלוח תכנים ללוקאל  (אתר local ) / מועדון local (אתר לוקאל). קרא את התנאים בקפידה.
כדי לשלוח את התכנים עליך לסמן את התיבה שליד המלים "קראתי את תנאי השימוש ואני מסכים/ה להם" וללחוץ על הכפתור "שלח". כשתעשה כן ייקשר הסכם מחייב בינך לבין "לוקאל אינטראקטיב" (אשר למען הנוחיות תיקרא להלן: "לוקאל").
אם אינך מסכים לתנאים, הימנע ממשלוח תכנים.
משלוח התכנים כפוף גם לתנאי השימוש הכלליים ומדיניות הפרטיות של לוקאל ולמועדון לוקאל, המהווים חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה. קרא גם אותם בקפידה. במקרה של הבדל, שוני או סתירה בין תנאי השימוש, יגברו הוראות הסכם זה.
התנאים מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, אולם הם מיועדים כמובן גם לנשים.

כללי שימוש בעת משלוח תכנים:

אני מאשר/ת בזאת כי, כי כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים בחומר שנשלח על ידי ל-לוקאל באמצעות שירות זה (להלן "החומר" או התכנים") הן בבעלותי או בבעלות הגורם המיוצג על ידי כדין.
ידוע לי כי משלוח החומר ו/או התכנים ל- לוקאל לרבות הצגתם באופן חי (לייב) מהווה רישיון חינם, כלל עולמי ובלתי מוגבל בזמן לשימוש בחומר שנשלח, וכן מהווה אישור לפרסמו ו/או להציגו בכל מקום וזמן שתמצא לוקאל לנכון ובהתאם לשיקול דעתה ומתיר ל- לוקאל לעשות בחומר כל שימוש שתראה לנכון, לרבות העברתו לצדדים שלישיים.
ידוע לי ואני מסכים/ה כי בכל שלב שהוא לא אהיה זכאי/ת לכל תמורה, בכסף או בשווה כסף, עבור מסירת החומר שנשלח, וכי לוקאל אינה מתחייבת לפרסם את שמי כמקור החומר (למעט פרסום קרדיט לתצלום או יצירה וזאת ככל שהועברו פרטי בעל הזכויות בתכנים ).
אני מאשר/ת כי נתתי הסכמתי לחקירת התכנים, וכי ידוע לי כי המערכת אינה מתחייבת לפרסמו ו/או להציגו במסגרת הצגה חיה ו/או בזמן אמת של ו/או במסגרת הצגה אחרת של התכנים.
כמו כן אני מאשר/ת כי נתתי את הסכמתי לשינויים ולעריכת החומר. אם אני חותם/ת בשם ארגון, אני מצהיר/ה כי הנני מוסמך/ת לאשר ולהתחייב כאמור בשמו של הארגון.


בעת מסירת מידע לפרסום ב- local / localstar , עליך להקפיד שהמידע יהיה חוקי. בין השאר ולמען הדוגמה בלבד, נאסר עליך לשלוח מידע כדלקמן:

 *   כל מידע הידוע לך שהוא שקרי, מטעה או מסולף.
 *   כל מידע הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים או סימני מסחר. הנך מאשר שאתה הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים שמסרת לפרסום, לרבות זכויות היוצרים בהם וכל סימן מסחר, רשום או לא רשום, המשולב בהם. אם אינך היוצר או בעל הזכויות בחומר, אתה מאשר שהנך בעל הרשאה מבעל הזכויות המתירה לך לטעון את החומר ל-local / localstar ולתת בו זכויות שימוש כמפורט להלן.
 *   כל מידע פורנוגרפי או בעל אופי מיני בוטה.
 *   כל מידע הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם.
 *   כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב.
 *   סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור.
 *   כל מידע המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב.
 *   כל מידע המזהה אישית אנשים אחרים, מבלי שנתנו את הסכמתם לפרסום זהותם.
 *   כל מידע בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים, גס, או פוגע ברגשות הציבור.
 *   כל מידע שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.
 *   כל מידע המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית.
 *   כל מידע העלול להטעות צרכן.
 *   כל מידע בעל אופי פרסומי או מסחרי למעט, מידע המיועד לפרסומך האישי או פרסום מטעם החברה המפרסמת דרכך.
 *   כל מידע המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי local / localstar  בפרט.
 *   כל מידע שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט.
 *   כל מידע המהווה הפרה אחרת של החוק הישראלי.
local / localstar רשאית לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל מידע שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת תנאי שימוש אלה או שעשית מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע בשירותים הניתנים ב-local / localstar, במשתמשי "הרשת המקומית" או במי מטעמה. בנוסף, local / localstar תהיה רשאית במקרה זה למנוע ממך פרסום הודעות נוספות ב"רשת המקומית". הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות local / localstar לפי כל דין.

פרטיות

לצורך משלוח התכנים ופרסומם תתבקש למלא מספר פרטים, הכוללים: שם פרטי, שם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון. אינך חייב על פי חוק למסור את המידע, אולם בלא למוסרו לא תוכל לשלוח את התכנים ל-local / localstar לשם פרסומם.

לתשומת לבך: המערכת המפעילה את האתר מזהה ומתעתדת את כתובות ה-IP מהן נשלחו התכנים לפרסום. הפרטים שמסרת או שנאספו כאמור, יישמרו במאגר המידע של local / localstar.
"הרשת המקומית" מכבדת את פרטיות המשתמשים ב- local / localstar ולא תעשה בפרטיך שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות העדכנית הנמצאת "תנאי פרטיות" מהווה חלק בלתי נפרד מתנאים אלה. הואיל ומדיניות הפרטיות יכולה להשתנות מדי פעם, מומלץ שתחזור ותקרא מעת לעת את מסמך המדיניות.

קניין רוחני

הזכויות בכל מידע שתמסור לפרסום הנן שלך ובלבד שהקפדת שלא להשתמש בזכויות קנייניות של צד שלישי, כאמור בתנאי שימוש אלה. במסירת מידע לפרסום ב local / localstar הנך מתיר ל "רשת המקומית" להשתמש במידע זה ולהציגו, באופן שכל אדם יוכל לקרוא אותו, להשתמש בו ולהעתיקו. "הרשת המקומית" תהיה רשאית להעתיק, לערוך, לעבד, לצטט, לפרסם ולהפיץ כל מידע שמסרת לפרסום ב-local / localstar, או כל חלק ממנו, וזאת במידה שתידרש, לפי שיקול דעתה המוחלט, ב-local / localstar וכן בכל אתר אינטרנט או פרסום אחר של חברת "הרשת המקומית".
כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני ב-local / localstar, בעיצובו, בתכנים המתפרסמים בו (למעט מידע הנמסר לפרסום כאמור על ידי המשתמשים, אך לרבות עיבוד ועריכת היצירות) ובכל סימן מסחר, תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, קובץ קולי, קובץ וידיאו, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו - הינן של הרשת המקומית בלבד, או של צד שלישי, שהרשה ל"רשת המקומית" להשתמש בהם. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להעביר לציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן הנ"ל, בין על ידך ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, תוך שימוש באמצעים אלקטרוניים או מכאניים, באמצעי צילום או הקלטה, או בכל דרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מ"הרשת המקומית" או מבעלי הזכויות האחרים, לפי העניין.
אין באמור לעיל כדי למנוע "טיפול הוגן" ביצירות המוגנות על פי דיני זכויות היוצרים ולהשתמש ביצירות שתקופת הגנת זכויות היוצרים פגה לגביהם או שהפכו לנחלת הכלל מכל סיבה אחרת.


שינויים באתר והפסקת השירות

לוקאל תוכל לשנות מעת לעת את מבנהו, מראהו, היקפו וזמינותו של האתר - והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "הרשת המקומית" בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
local / localstar רשאית לשנות תנאי-שימוש אלה מעת לעת. local / localstar תפרסם את התנאים החדשים מראש וכתנאי להמשך משלוח התכנים תידרש לתת הסכמתך לתנאים חדשים אלה.
אתה מתחייב לשפות את לוקאל, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

דין וסמכות שיפוט

על תנאי השימוש ב-local / localstar בכלל, יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.
מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע תנאי שימוש ב - local / localstar הינו בבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בישראל.

תנאי פרטיות:

local / localstar  (להלן ייקראו האתרים , למען הנוחות, "אתרי local" או "האתרים"). תנאים אלה ילמדו אותך מהי מדיניות הפרטיות הנוהגת באתרים. הם סוקרים, בין השאר, את האופן שבו משתמשת לוקאל אינטראקטיב במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתרים או נאסף על-ידה בעת השימוש באתרים.

רישום לשירותים

חלק מהשירותים באתרי local טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי, כדוגמת שמך, כתובתך, דרכי ההתקשרות עמך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך או פרטי כרטיס האשראי שברשותך. השדות, שחובה למלא, יסומנו במפורש. בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל להירשם לשירותים הטעונים רישום. הואיל ולוקאל אינטראקטיב תבקש רק את המידע הנחוץ לשירות שאליו נרשמת, באחדים מהשירותים תתבקש להוסיף ולמסור נתונים נוספים, המתחייבים מאופי השירות. כך, לדוגמה, בעת ביצוע רישום לאתר לוקאל (www.local.co.il) של local תתבקש למסור רק את המייל המשמש אותך.

מאגר המידע

הנתונים שתמסור בעת ההרשמה לשירותים באתרים, יישמרו במאגר המידע של לוקאל אינטראקטיב. אינך חייב על-פי חוק למסור את המידע, אולם בלא למוסרו לא תוכל להשתמש בשירותים הללו.

השימוש במידע

בעת השימוש באתרים יכול שיצטבר מידע על ונהגיך, מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, מידע או פרסומות שקראת באתרים, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, אמצעי התשלום ששימשו אותך, מקום המחשב שבאמצעותו ניגשת לאתרים ועוד. לוקאל אינטראקטיב תשמור את המידע במאגריה. השימוש בנתונים אלה, כמו גם בנתונים שתמסור בעת תהליך ההרשמה לשירותים השונים באתרי local, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין - וזאת למטרות המפורטות להלן:

- כדי לאפשר לך להשתמש בשירותים שונים באתרים - כדוגמת (אך לא רק) פורומים, דרושים, רישום לאתר לקבלת עדכונים, מבצעים ופעילויות שונות שיוצעו מעת לעת באתרים.
- כדי לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתרים, ובכלל זה ליצור שירותים ותכנים חדשים המתאימים לדרישות המשתמשים באתרים וציפיותיהם, ולשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים. המידע שישמש את לוקאל אינטראקטיב לצורך כך יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אותך אישית.
· לשם יצירת אזורים אישיים באתרים, שתוכל להתאים להעדפותיך.
· לצורך רכישת מוצרים ושירותים באתרים - לרבות פרסום מידע ותכנים מטעמך.

להצטרפות למועדון לקוחות לחץ כאן.

הרשמה למועדון לקוחות

תקנון מועדון לקוחות

כללי
מועדון לקוחותLOCAL מנוהל ע"י חברת לוקאל אינטראקטיב בע"מ, מספר מאגר - 600008990.
רחוב יד חרוצים 10 א.ת כפר סבא טל: 09-7634550 ת.ד - 2106,  מיקוד: 4464105.

1. חברות במועדון  LOCAL

1.1 כל אדם אשר מלאו לו 18 שנים (לרבות תאגידים, קבוצות וארגונים) זכאי להצטרף למועדון לקוחות  LOCAL ואו כל גוף אחר שיקום מטעמו ואו במקומו, המופעל ומנוהל על ידי חברת לוקאל אינטראקטיב בע"מ (להלן בהתאמה - "חבר המועדון", "המועדון" ו - " לוקאל אינטראקטיב בע"מ ") . לוקאל אינטראקטיב בע"מ תהיה רשאית לדחות, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי בקשה להתקבל כחבר מועדון מבלי שתהיה מחויבת לנמק סירובה. 

1.2 אופן הקבלה למועדון: כל אדם המעוניין להיות חבר מועדון לקוחות  LOCAL , מוזמן להיכנס לאתר האינטרנט של  LOCAL בכתובת www.localstar.co.il או באתר www.local.co.il  למלא פרטיו בטופס ההצטרפות , לחץ כאן.

2.פרטים אישים של החבר ועדכון פרטים

2.1 החבר יהיה אחראי לדווח ל  LOCAL בדבר שינויים שיחולו בפרטיו האישיים, על מנת לאפשר קשר רציף ותקין עמו.  LOCAL לא תהיה אחראית לאיקבלת הטבה ואו דיוור ואו כל דבר בקשר עם המועדון בגין אי עדכון פרטיו האישיים של החבר במועד.

2.2 הצטרפותו למועדון, החבר מסכים כי מידע שיקבל המועדון מהחבר, לרבות פרטיו האישיים של החבר ופירוט בדבר רכישותיו, יוחזק במאגר מידע מס' 600008990 של  LOCAL בגינו, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות מאגרי מידע אשר יעודכנו מעת לעת עפ"י שיקול דעתה של LOCAL  המידע ישמר בחברתנו ולא ימסר לגורם נוסף ללא אישור מחדש לגבי העברה זו ובהסכמת החבר ובאישורו באופן מפורש.

להצטרפותו למועדון, כי  LOCAL תהיה רשאית להשתמש במידע שתקבל מהחבר ישירות וכן במידע שייאסף ויצטבר במאגר המידע של LOCAL בגינו מכל מקור ודרך, למטרות שיווק ומכירות (של מוצרים, שירותים, הטבות וכיו"ב של חברת לוקאל אינטרקטיב בלבד שיעניקו שירותים או הטבות לחברי המועדון), וכן למטרת פנייה (כללית או מותאמת אישית) לחברי המועדון בדיוור אישי ואו בפניה ישירה בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון לרבות באמצעות טלפון, דואר, פקס, דואר אלקטרוני, הודעת SMS , מערכת חיוג אוטומטית, תקשורת בלוטות' וכד' ,מטעמה או מטעם אחרים, למטרת משלוח דברי פרסומת, עידוד נאמנות החברים לאתר  LOCAL, מתן שירותים לחברי המועדון וכן למטרת ניתוח המידע ומחקר סטטיסטי בקשר למועדון LOCAL.

יש לציין כי המידע יישמר במאגר מידע מס' 600008990, חבר יהא זכאי לבקש שלא לקבל פניה ישירה מהמועדון באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני, הודעות SMS וכדומה. החבר יכתוב בקשתו ויבקש להסירו מרשימת התפוצה. עם קבלת הודעתו תעודכן המערכת תוך 14 ימים.

במידה וחברת  LOCAL תהיה מעוניינת להעביר את המידע, מעת לעת, לרשתות ואו הגופים האחרים השותפים במועדון, ולכל גורם נוסף שיעניק שירותים והטבות לחברי המועדון על פי שיקול דעתה, ו/או לצדדים שלישיים יש לקבל את הסכמתו המפורשת של הלקוח.

2.3 חבר מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל במידע ומאשר כי השימוש בו לא ייחשב כפגיעה בפרטיות החבר ולא יזכה את החבר בכל סעד ואו
פיצוי כלשהו. החבר רשאי לבטל את הסכמתו זו על ידי מתן הודעה בכתב על כך למועדון. במקרה של ביטול הסכמת החבר כאמור בסעיף זה לעיל, הנהלת המועדון תהיה רשאית, לפי שיקול דעתה, לבטל את חברותו במועדון.
2.4 חבר יהא זכאי לבקש להסירו ממאגר המידע הרשום בבעלות  LOCAL ע"י הודעה בכתב. 

3 ביטול חברות במועדון

3.1  LOCAL תהא רשאית לבטל חברותו של חבר מועדון, מכל סיבה שהיא מבלי שתהא חובה לנמק ביטול חברותו.
3.2 החבר יהא זכאי לפרוש מהמועדון במתן הודעה בכתב למועדון. החבר יגרע מרשימת חברי המועדון תוך 60 ימים ממועד קבלת ההודעה בדבר רצונו לפרוש. 

4.השרותים

4.1 השירותים מסופקים "כמות שהם" ו"  LOCAL " לא מעניקה כל אחריות בקשר אליהם.
4.2  LOCAL " לא תישא באחריות בגין כל נזק ישיר ואו עקיף שייגרם למשתמש ואו לגולש באתר ואו לצד ג' כתוצאה מהפעלת ואו הפסקת השירות ואו כתוצאה משיבושים ואו תקלות שאירעו בשירות ש"  LOCAL " נותנת.
4.3 מוסכם על הרוכש כי  LOCAL אינה אחראית לטיב המוצרים הנמכרים ואין לה יחסים משפטיים עם רוכש המוצר,  LOCAL מעניקה רק את התשתית לחנות וכל סכסוך הינו בין העסק לבין הרוכש והרוכש מוותר על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה נגד  LOCAL ו/או לוקאל אינטראקטיב בע"מ או החברות הקשורות בה.

5.שינויים בהסכם

5.1  LOCAL רשאית לשנות מעת לעת את תנאי הסכם זה, השינויים יהיו באתר ובמידה ותמשיך להשתמש בשירותים לאחר השינויים הדבר יהווה מבחינת  LOCAL כהסכמה מלאה מציידך לשינויים שנעשו ולכן האחריות על המעקב לגבי השינויים בהסכם חלה עליך.

5.2 יודגש כי שינויים אלו כוללים גם שינויים בשירותים חינמיים, קרי, שירותים ש  LOCAL מספקת ללא תשלום עשויים להפוך לשירותים בתשלום.

6.סמכות שיפוט

 על השימוש בשירותי  LOCAL יחולו דיני מדינת ישראל והם בלבד. לבתי המשפט בתל אביב תהא סמכות השיפוט הייחודית בכל הנוגע למסמך זה .

לצורכי נוחות השימוש בלשון זכר.

כפוף – ט.ל.ח

להצטרפות למועדון לקוחות לחץ כאן
יד חרוצים 10 כפר סבא. מיקוד:4464105

לוקאל local

חדשות מקומיות | אטרקציות | עסקים מקומיים | לוחות מקומיים | בעלי מקצוע

√ תוכן מקומי בעיר ובאזור תחת קורת גג אחת

√ חדשות מקומיות בפריסה אזורית לצד לוחות מקומיים, אינדקס עסקים, אטרקציות ומופעים מקומיים, קניות ועוד..

העיתונים והאתר שלך ובשבילך.

 

להצטרפות למועדון לקוחות לחץ כאן

www.local.co.il

עקבו אחרינו גם בפייסבוק - לחץ כאן